تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵-۶۶۲۲۱۴۰۷-۳۳۶۴۱۸۴۲

تعمیر تلویزیون ال ­ای­ دی ال جی
نوامبر 4, 2020
تعمیر تلویزیون ال جی تهران |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵-۶۶۲۲۱۴۰۷-۳۳۶۴۱۸۴۲
نوامبر 4, 2020

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵-۶۶۲۲۱۴۰۷-۳۳۶۴۱۸۴۲

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

 

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

 

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

 

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

تلویزیون­های مختلف با برند­ها و مدل­های گوناگونشان مانند هر وسیله­ی الکترونیکی دیگری ممکن است دچار خرابی و مشکل گردند. با توجه به استفاده­­ی مکرر و روزانه از این دستگاه برای رفع مشکل آن باید سریع­تر اقدام نمود.

برای هر تلویزیون ممکن است عیوب مختلفی ایجاد گردد که با مراجعه به تعمیرگاه تلویزیون می­توانیم در کوتاه­ترین زمان ممکن، با هزینه­ای معقول نسبت به رفع مشکل دستگاه خود اقدام نماییم.

تعمیرگاه­ تلویزیون:

 

مسلما متخصصینی که در ت

تعمیر ال ای دی ال جی

اگر تلویزیون ال ای دی ال جی شما در طول روزهای اخیر، دچار اختلالاتی در تصویر و یا خرابی‌هایی در بخش سخت افزار گشته است می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر ال ای دی ال جی، آن را تعمیر نمایید. در این میان، اگر به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویسِ «تعمیر در محل تلویزیون ال جی» است. در این سرویس، کارشناسان ما خود در محل حضوریافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می‌سازند. تعمیر ال ای دی ال جی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی ال جی است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی های سازنده انجام می پذیرد. از این رو بی هیچ اغراقی می توان مدعی ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED ال جی بود.

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

مرکز تخصصی تعمیر ال ای دی ال جی

تلویزیون های ال ای دی، در واقع، همان تلویزیون هایِ ال سی دی هستند با این تفاوت که تلاش شده در آنها عیوب و اختلالات رایج تلویزیون های ال سی دی وجود نداشته باشد. با این وجود، بروز خرابی در تلویزیون های ال ای دی نیز همچنان اتفاق می افتد و کاربران بسیاری ناچار می شوند تا جهت تعمیر ال ای دی ال جی به مراکز تعمیر مجاز تلویزیون مراجعه نمایند. بروز خرابی در این دستگاه ها، به هر دلیل که صورت پذیرد، بهترین گزینه جهت تعمیرشان، مراجعه به مراکز مجاز تعمیر ال ای دی تلویزیون ال جی است. اگر شما نیز از کاربران تلویزیون ال جی  LG هستید و در حال حاضر پنل دستگاه شما دچار نقص و اختلال گشته، می‌توانید با حضور در مرکز تعمیر ال ای دی ال جی  LGاز خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

تعمیر خرابی بک لایت ال ای دی ال جی در محل

یکی از شایع ترین اشکالات پیش آمده در تلویزیون های LED، خرابی بک لایت است. در تعمیر ال ای دی ال جی، بخش بک لایت، در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد. به همین دلیل در مراکز تعمیر ال ای دی ال جی عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل قبلی می شود). شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون ال جی به نمایندگی ال جی مراجعه نمایید.

تعویض ال ای دی ال جی در محل

تعویض ال ای دی ال جی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی ال جی است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی معمولاً گزینه انتخابی آندسته از افرادی است که سطح بالای خرابی ایجاد شده، امکان تعمیر ال ای دی ال جی شان را منتفی می سازد. در مواردی نیز دارنده دستگاه متوجه می شود که هزینه تعمیر پنل معیوب، چیزی برابر با هزینه خرید یک پنل جدید است، بنابراین تصمیم به تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی می گیرد. به طور کلی بد نیست بدانید در صورت شکستگی پنل تلویزیون ال جی و الیته سایر تلویزیون ها، امکان تعمیر وجود ندارد و تنها گزینه پیش رو، تعویض پنل شکسته است. می توان گفت تعمیر ال ای دی تلویزیون ال جی از خطوط قرمز حوزه تعمیرات تلویزیون است. چرا که هم هزینه بالایی می طلبد و هم قطعات جایگزین این دستگاه غالباً در دسترس نیست و از سوی شرکت های سازنده عرضه نشده است.

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در صورت بروز هرگونه اختلال، خرابی و نقص در عملکرد تلویزیون، می بایست تعمیرات این دستگاه را صرفاً در مراکز مجاز و یا نمایندگی های ال جی انجام دهند زیرا تعمیرات تلویزیون ال جی در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه شما را برطرف نخواهد کرد بلکه با ورود تعمیرکاران ناشی به حوزه های نامرتبط امکان بازیابی و اصلاح آن برای همیشه از بین خواهد برد. شما می ‌توانید با انتخاب آگاهانه مرکز تعمیر تلویزیون دستگاه معیوب خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه، تعمیر نمایید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی تعمیرات تلویزیون ال جی در تمامی بخش های مرتبط با این دستگاه –تعمیر ال ای دی ال جی، تعمیر ال سی دی ال جی، تعمیر پلاسما ال جی، تعمیر اولد ال جی و … – می‌باشد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون های ال ای دی، ایراداتی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر ال ای دی ال جی LG در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در صورت وجود یک پنل اصل جایگزین، برای صرفه جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض نمود. (این در شرایطی است که آسیب وارد شده به پنل شدید نبوده و باعث اسیب دیدگی صفحات پولاریزه نشده باشد.) شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)، خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون های ال ای دی ایجاد می شود و تعویض پنل یا تعمیر ال ای دی ال جی را ضروری می سازد.

تعمیرات ال جی در منزل

تعمیرات ال جی در این مرکز به پشتوانه بهره مندی از حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات تخصصی» در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات ال جی با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های این برند را رفع و برطرف نمود. این مرکز به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در حوزه فعالیتی خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در بهینه‌سازی، بهبود و ارتقاء کاربردهای تکنولوژی کشور کوشا باشد. واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی گشته‌اند.

عمیرگاه تلویزیون حضور دارند بهتر از هر شخص دیگری می­توانند مشکل دستگاه شما را رفع نمایند. افرادی که تخصص کافی در این زمینه نداشته باشند می­توانند موجب آسیب­های بیشتر به دستگاه شما شوند.

مشکلات رایج تلویزیون­ها:

اختلالات و عیوب مختلفی می­تواند برای تلویزیون­ها پیش آید که در ادامه به برخی از آن­ها اشاره می­نماییم.

مشکل درست کار نکردن ریموت:

این مسئله ممکن است به دلایل مختلفی پیش آید. ارتباط ریموت و تلویزیون را در حالت­های مختلفی بررسی نمایید. اشیا و اجسام مختلف مثل نوار صدا، Kinect و… را جلوی تلویزیون قرار ندهید.

می­توانید برای بهبود این وضعیت جعبه­ کابل یا ماهواره را در جای دورتری از تلویزیون قرار دهید. برای بررسی­های نهایی می­توانید باتری ریموت را تعویض نمایید.

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

مشکل وجود نقاط سیاه یا قرمز ثابت یا لکه سفید در تصویر :

به نقاط سیاهی که در تصویر پدید می­آیند، پیکسل سوخته می­گویند. ممکن است در شرایطی این نقاط به صورت سفید رنگ ظاهر شوند که در این مورد می­توان گفت مشکل از پنل دستگاه می­باشد. این مسئله باید به شکلی دقیق عیب­یابی گردد و در صورت نیاز پنل تعویض گردد.

در صورت تعمیر صحیح این مشکل ممکن است مجددا پنل دستگاه دچار مشکل شود و مشکلات جدی­تری برای تلویزیون به وجود آید.

تصویر از بخش بالا روشن و تاریک می‌شود:

یکی دیگر از مشکلات رایج تلویزیون­ها این است که از قسمتی از صفحه شروع به روشن و تاریک شدن می­کنند. این اتفاق معمولا در قسمت بالایی تصویر اتفاق می­افتد.

یکی از مهم­ترین دلایل ایجاد این اتفاق این است که پنل دچار مشکل شده است. پنل تلویزیون یکی از حساس­ترین و گران­ترین قطعات تلویزیون می­باشد. به همین علت برای تعمیر مشکلات مربوط به آن حتما باید از تعمیرگاه تلویزیون و تکنسین­های مجرب بهره­مند شد.

مشکل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:

در هر تلویزیون با برندها و مدل­های متفاوت ممکن است به دلایل مختلفی شاهد این اتفاق باشیم. اما دلیل معمول آن این است که اختلالی در برد پاور یا مین برد به وجود آمده است. برای رفع خاموش شدن ناگهانی دستگاه باید این دو قسمت به طور دقیق مورد بررسی قرارگیرند.

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون ال جی

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

همان طور که در مثال­های بالا ذکر شد، مشکلات مختلفی می­تواند تلویزیون شما و قطعات اصلی مربوط به آن را تهدید نماید. قطعاتی مثل مین برد، برد پاور، پنل، بک لایت و… .

برای این که از آسیب­های جدی­تر جلوگیری نمایید لازم است تا به محض رویارویی با مشکل و ایراد، به تعمیرگاه تلویزیون مراجعه نمایید. همچنین می­توان از گزینه­­ی تعمیر در محل نیز بهره­مند شد.

شرکت تعمیرات تلویزیون فدک به کمک تعمیرکاران و کارشناسان مجرب خود با بهره­گیری از تجهیزات کارآمد و قطعات بسیار خوب می­تواند در کوتاه­ترین زمان ممکن و با هزینه­ای مناسب مشکل دستگاه شما را رفع مینماید.

 

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *