نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران |۳۳۶۴۱۸۴۲-۶۶۲۲۱۴۰۷-۰۹۱۲۷۳۸۴۰۸۵

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی بانه ای |۳۳۶۴۱۸۴۲-۶۶۲۲۱۴۰۷-۰۹۱۲۷۳۸۴۰۸۵
سپتامبر 8, 2022
نمایندگی تعمیر ال ای دی ال جی تهران |خدمات در محل |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵-۶۶۲۲۱۴۰۷
اکتبر 8, 2022

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران |۳۳۶۴۱۸۴۲-۶۶۲۲۱۴۰۷-۰۹۱۲۷۳۸۴۰۸۵

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

تعمیر تلویزیون ال جی تهران

فدک تی وی نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهرانپارس با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ی تعمیر لوازم صوتی و تصویری با بهره گیری از کادر متخصص تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات دستگاه  شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در محل و منزل شما به عهده بگیرد. وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی : تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون در تمامی برند ها می باشد , آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های تعمیر و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب تعمیرات و قطعات می باشد.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط نمایندگی فدک تی وی  تعمیرات در تهرانپارس ( بومهن ، جاجرود ، … ) , اعزام نیروی مجرب و متخصص به همراه قطعات مورد نیاز به این شهرستان ها در سریع ترین زمان ممکن, پذیرش کار از همکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد انواع تلویزیون می باشد.

 

تعمیرکار تلویزیون ال جی تهران

مرکز تعمیر تلویزیونفدک تی وی با سالها تجربه درخشان در زمینه ی تعمیر برد و انواع تلویزیون LG از جمله ( OLED , LCD , LE, CRT ) با بهره گیری از کادر متخصص تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت بسیار مناسب در منزل یا محل کار به عهده بگیرد. وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی : تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون و برد , آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات تعمیر تلویزیون و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب تعمیرات و قطعات می باشد.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط این مرکز تعمیر تلویزیون در پردیس ( رودهن ، بومهن و … ) , اعزام نیروی متخصص و مجرب به همراه قطعات مورد نیاز به این شهرستانها در اسرع وقت , پذیرش کار از همکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد انواع تلویزیون می باشد.

تعمیر تلویزیون در منزل برای آن دسته از مشتریانی است که دستگاه تلویزیون آنها دچار نقص و خرابی گشته و به هر دلیل امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

تعمیرات ال ای دی ال جی در محل

مرکز سرویس ال جی به منظور آسایش خاطر و رفاه حال هموطنان، این امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتریان محترم، کادر فنی تعمیر و کارشناسان این حوزه، جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام گردند.

در این سرویس کارشناسان تعمیرات خود به محل مورد نظر اعزام گشته و تمامی عملیات مورد نیاز جهت تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه را انجام می نمایند.

کارشناسان اعزامی مجموعه ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات معیوب اقدام نمایند.

این امر سبب صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشی به روند تعمیر تلویزیون در منزل صورت گرفته است و شما را از سردرگمی برای خرید قطعه مناسب و اورجینال رها خواهد کرد.

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون محدود به مورد تعمیراتی خاصی نیست و تمامی ایرادات و اشکالات مرتبط با انواع تلویزیون را شامل می گردد.

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام کارشناسان تعمیر تلویزیون به منزل را ثبت نمایید. کارشناسان این مرکز بخشی از دانش اطلاعاتی خویش درباره تعمیرات و فناوری های مرتبط با این دستگاه ها را در قسمت پاسخگویی به شما مشتریان گرامی ارائه می دهند.

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

لازم به ذکر است سرویس ال جی با پیشرفته ترین دستگاه فلت زن ، تعمیر تلویزیون آب خورده را هم تقبل می کند.

 

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

 

 • شرکت تعمیراتی ما یکی از بزرگترین ارائه دهنگان خدمات تعمیر در کشور و نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران یکی از بهترین ها در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی در تهران میباشد که در کنار مشتریان عزیز برای خدمت رسانی به آنهاست .

 

 • اینکه شما در نزدیکی خود میتوانید با بهترین کیفیت و بالاترین تخصص مشکل پیش آمده برای تلویزیون خود را رفع کنید افتخاریست برای ما که با تمام امکانات به روز خود و با کمترین هزینه ارائه ی خدمت کنیم . هزینه ی تعمیرات با تماس با ما به جهت نزدیکی با محل زندگی شما قطعا پایین تر خواهد بود .

 

 • در وقت خود و هزینه صرفه جویی کنید و با تماس با واحد تعمیر تلویزیون تهران سریع ترین و کم هزینه ترین روش رفع عیب تلویزیون خود را انتخاب کنید .

تعمیر تلویزیون ال جی تهران در منزل

 • این خدمات تعمیر با تمامی امکانات را ما در منزل نیز به شما ارائه میکنیم زیرا بر این باوریم که باید درجهت راحتی و رفاه حال همگی قدم برداریم و به همه ی افراد با هر شرایطی جهت رفع عیب دستگاه تلویزیون خدمت رسانی کنیم .

 

 • یعنی شما در هر ساعتی از روز در صورت امکان میتوانید از ما تکنسینتعمیر تلویزیون ال جی در تهران در منزل بخواهید تا با حضور و تشخیص عیب و رفع آن نیاز شما برطرف شود و نیازی به جا به جایی دستگاه نباشد و ریسک خطرات احتمالی جا به جایی حذف شود .

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل

 • ما بر آنیم تا جایی که بشود و مقدور باشیم حتما ایراد تلویزیون در منزل رفع شود و در محل مشکل برطرف شود تا در وقت شما عزیزان صرفه جویی شود و درگیر تعمیرات بیرون منزل نشوید .یکی از تولیدات شرکت های صوتی تصویری که توجه بعضی از ایرانیان را جلب کرده تلویزیون ال جی میباشد و با تنوع مدل و آپشن سعی شده نظر اکثریت کاربران مورد توجه قرار گیرد با این فاکتور مهم که کیفیت هم فراموش نشود .تلویزیون ال جی با داشتن توان تولید زیاد شاید بر این امر باشد تا با تولید حداکثری قیمت را به شدت پایین آورد که همین امر باعث شده تا در هر مدل به شکلی از کیفیت قطعات مصرفی کاسته شود و تا حدودی موجب نارضایتی کاربران شده باشد

  ✔️ تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در تهران

   

  بکلایت تلویزیون ال جی همان لامپ های ال ای دی پشت صفحه میباشد که میتوان گفت مصرفی ترین قطعه ی استفاده شده در تلویزیون است و نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند متفاوت میباشد مثلا در یک مدل با مدل دیگر از تلویزیون ال جی کاملا متفاوت است و نمیتوان از دیگر بک لایت ها به جای بک لایت مختص هر سری استفاده کرد.

   

  ✔️ تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در تهران

   

  مین برد تقریبا وظیفه ی اصلی در پردازش تصویر و مدیریت قطعات در تلویزیون را بر عهده دارد که کوچکترین اخلال درعملکرد قطعات اصلی آن موجب روشن نشدن دستگاه میشود پس این را بدانید اگر برق در پاور موجود بود ولی بعد از زدن دکمه روشن و خاموش هیچ عکس العملی از آن مشاهده نکردید احتمال خیلی زیاد مین برد تلویزیون شما علت روشن نشدن است.

 • نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

 • ✔️ تعمیر فلت تلویزیون ال جی در تهران

   

  فلت قطعه ای است که معمولا و در نود درصد موارد به علت نفوذ آب و رسیدن آب به فلت آسیب میبیند و اصطلاحا سولفاته میشود و موجب قطع تصویر در پنل میشود که دستگاه بندینگ ما برای این امر تهیه شده است زیرا فقط با دستگاه تعویض فلت یا بندینگ میتوان فلت را تعویض کرد و با دست این کار را نمیتوان انجام داد .انواع فلت یا کاف در مجموعه ی ما موجود است و قطعا رفع نیاز شما با ما انجام میشود زیرا فراوانی نوع فلت ها در تلویزیون بسیار گسترده است وباید دقیقا همان فلت و خط کش جهت تعمیر فلت استفاده شود.

 

رین قابلیت‌های مانیتور جدید سامسونگ آشنا خواهیم شد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

با قابلیت‌های مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ‎‎ آشنا شوید

سامسونگ در نخستین روزهای تابستان سال جاری از جدیدترین مانیتور خود با نام ViewFinity S8 پرده برداشت. این مانیتور جدید سامسونگ که در دو مدل ۳۲ و ۲۷ اینچی روانه بازار خواهد شد از ویژگی‌های متعددی نظیر زمان واکنش ۵ میلی‌ثانیه‌ای، پایه منعطف و قابل چرخش، زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای، وضوح تصویر UHD و پنل IPS بهره می‌برد.

مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ به قابلیت‌های کاربردی و ویژگی‌های جدید نسبت به نسل قبلی مانیتورهای سامسونگ مجهز شده.

قابلیت‌های مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ

پوشش گسترده رنگ‌ها

در حال حاضر محتواهای ویدیویی و پلتفرم‌های پخش کننده آنها با سرعت زیادی در حال رشد هستند و محبوبیت آنها نیز در میان نسل جدید به ویژه نوجوانان با سرعت چشمگیری در حال افزایش است. در همین راستا تولیدکنندگان محتوا برای خلق ویدیوهای باکیفیت و جذاب نیازمند ابزارها و مانیتورهای حرفه‌ای هستند و به همین دلیل درخواست‌ها برای خرید مانیتورهای حرفه‌ای نیز افزایش پیدا کرده است.

مرکز تعمیرات ال ای دی ال جی

موسسه Markets & Research اعلام کرده اندازه بازار مانیتورهای حرفه‌ای در سال ۲۰۲۱ حدود ۱ میلیارد دلار بوده و این رقم تا سال ۲۰۲۸ میلادی به ۱٫۵ میلیارد دلار افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع رنگ و نمایش واقعی این مانیتورها برای کاربرانی که تولید محتوا می‌کنند بسیار حائز اهمیت است و یک نقص کوچک روی کیفیت محتوا تاثیر منفی خواهد گذاشت. در همین راستا مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ به قابلیت پوشش ۹۸ درصدی طیف رنگ‌های DCI-P3 مجهز شده است.

دامنه رنگ DCI-P3 همانند مدل‌های قدیمی‌تر خود نظیر sRGB و Adobe RGB می‌تواند مقدار توانایی نمایش و پوشش قابل تشخیص چشم انسان را نشان دهد. گاموت رنگ DCI-P3 با هدف ایجاد استانداردهای مخصوص رسانه‌ها و دستگاه‌های دیجیتالی به وجود آمده و نسبت به نسل‌های قبلی در نمایش واقعی رنگ‌ها از توانایی بیشتری بهره می‌برد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ به دلیل این که در پوشش گسترده رنگ‌ها توانایی زیادی دارد توانسته تاییدیه PANTONE را از آن خود کند. در واقع به واسطه این تاییدیه مانیتور جدید سامسونگ می‌تواند ۲ هزار رنگ و ۱۱۰ سایه رنگ سیستم تطبیق پنتون (PMS) را تولید و بازتولید کند.

این مانیتور سامسونگ در نمایش محتواهای HDR نیز از عملکرد مطلوبی بهره می‌برد و به همین دلیل موفق شده از انجمن استانداردهای الکترونیکی ویدیویی (VESA) گواهی DisplayHDR را از آن خود کند.

پنل ضد تابش نور

بسیاری از مانیتورهای موجود در بازار با مشکل تابش نور خورشید به نمایشگر در روز و تابش نور چراغ اتاق به صفحه نمایش در شب مواجه هستند که می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. در همین راستا مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ به پنل ضد تابش مجهز شده تا این مشکل کاربران را برطرف سازد. این مانیتورهای جدید سامسونگ به دلیل عملکرد مناسب خود در عدم بازتاب نور پنل توانستند نخستین تاییدیه UL جهان را کسب کنند.
مانیتور ViewFinity S8 سامسونگ به یک نوع پنل مات مجهز شده تا در هر زمان و موقعیتی رنگ‌ها و تصاویر در بهترین شکل ممکن به نمایش درآیند. این نمایشگر مات باعث خواهد شد تا تمام تمرکز کاربران فقط روی محتوا باشد.

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی

آزمایشگاه مستقل و معروف UL (Underwriters Laboratories) پس از این که روی مانیتور ViewFinity S8 تست‌های متعددی را انجام داد برای آن تاییدیه عدم بازتاب نور را صادر کرد. در واقع این مانیتور جدید سامسونگ در سه بخش میزان روشنایی نمایشگر در اتاق، مقدار روشنایی صفحه نمایش و میزان وضوح تصاویر در زمان تابش نور خارجی روی صفحه نمایش عملکرد مناسبی را ارائه داد.

تماس باما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *